Vyřešte problémy se samostatným napájením


Elektrocentrály jsou velmi zajímavá zařízení, která umožňují napájet veškeré možné elektrospotřebiče, které to vyžadují. Možná vás napadá otázka, proč byste měli napájet zařízení jiným způsobem než z rozvodné sítě. Inu, jde o situace, které takové napájení zkrátka vyžadují. Tyto situace jsou od sebe velmi odlišné, ale jedno mají společné – je potřeba centrály nebo agregátu.

IMG_20190511_101910

Kdy se rozhodnout pro půjčovnu?

Další dotaz by mohl směřovat na to, proč si nějaký agregát rovnou nepořídit? Pokud byste se podívali na ceník takových zařízení, možná byste svou odpověď dostali z logického vyvození. Pořídit si totiž efektivní centrálu nebo třeba agregát znamená vynaložit statisíce korun, což nemusí být dostupné každému. Z tohoto důvodu se jeví jako ideální právě půjčovna elektrocentrál Valeon, která vaše starosti s napájením vyřeší.
Nákup napájecího zařízení se vyplatí jen a pouze v případě dlouhodobého využití. Potřebujete-li zařízení, které v případě nouze bude napájet například nouzové osvětlení nebo životně potřebná zařízení, pak diesel agregát bude nutné zakoupit, nikoliv si jej pouze pronajmout.

20190516_134224

Mnoho zařízení, pro které se rozhodnout?

Pokud uznáte, že pronájem je rozumnější volba, pak nastává otázka toho, které zařízení bude to ideální? V řešení této záležitosti určitě oceníte zkušenosti někoho, kdo s těmito zařízeními pracuje delší dobu. Odborník vám poradí s výběrem vhodné jednotky, a to na základě těchto vstupních parametrů:

  • Spotřeba vašich zařízení (koncertní aparatury se rovnají velké spotřebě energie, zatímco domácí spotřebiče mohou mít nároky na energie nižší)
  • Doba, po kterou chcete napájení stanici využívat (je to otázka dnů, týdnů nebo snad let nepřetržitého provozu?)
  • Účel, ke kterému má agregát sloužit (půjde o nepřetržitý provoz nebo máte tohle zařízení pouze k nouzovému provozu?